Klima Servis

 klima servis firması olarak klimalarınız ile ilgili her sorunda sizlere gerekli desteği veriyoruz. Klimaların sorunsuz bir şekilde çalışması bu süreçte en çok önem verilen konudur. Yaz aylarının sıcak, kış aylarının ise soğuk günlerinde en işlevsel elektronik cihazlardır. Bu cihazların da her elektronik cihaz gibi bakıma ve arızalarının giderilmesine ihtiyacı vardır.  klima teknik servisi olarak bu cihazların yüksek bir performans ile çalışmasında sizlere aradığınız desteği veriyoruz. Profesyonel bir klima servisi olarak cihazlarınızın uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmasında sizlere aradığınız en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Beklentilerinizin en iyi şekilde karşılandığı servis hizmetlerimiz ile hayatınızı daha kolay hale getiriyoruz.

Klima servisi hizmetlerimiz deneyimli teknisyenler tarafından verilir. Bu kişiler her markanın klima modeli hakkında detaylı olarak bilgi sahibi kişilerdir. Bu nedenle de garantili klima servisi hizmeti alabilme imkanı elde edebilirsiniz. Hizmet skalamız son derece geniş olup bu süreçte bizlerden birçok farklı alanda hizmet alabilirsiniz.

Klimalarınızın daha iyi bir performans ile çalışabilmesi için mutlaka bu cihazların uygun yere monte edilmesi gerekir. Aynı zamanda odanın büyüklüğü de klimalardan alacağınız verim açısından son derece önemlidir. Böyle konularda sizlere detaylı olarak bilgi veren  klima servisi firmamız her anlamda yüksek standartlarda hizmet sunar.

 

 Garantili Klima Servisi

Sektörün en deneyimli klima servisi firmalarından biri olarak sizlere garantili hizmet veriyoruz.  en yakın klima servisi olarak profesyonel hizmetlerimizden her zaman faydalanabilirsiniz. Cihazlarınızda bir sorun meydana geldiğinde bu sorunların giderilmesinde profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Böyle durumlarda onarımını gerçekleştirdiğimiz klima sorunları kısa süre içerisinde kendisini yenilemiyor. Ev ve ofis klima türlerinin tamamında sizlere beklediğiniz hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Klima sorunlarının giderilmesi ve periyodik olarak bakımlarının yapılmasında aradığınız hizmeti veriyoruz.

yetkili klima servisi firmamız beklentilerin ötesinde bir hizmet sunuyor. Klimaların iç ve dış ünitelerinin montajının yapılmasında sizlere yardımcı oluyoruz. Eğer klimanız bir yerden başka bir yere taşınması gerekirse bu işlemi de yine hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Klima montajı ve sökme işlerinde profesyonel olan çalışanlarımız yeni bir mekan söz konusu olduğunda sizlere montaj yeri hakkında da bilgi veriyor. Çünkü bir klimanın yeri verimliliği üzerinde oldukça önemlidir. En doğru yere montaj gerçekleştirilerek enerjiden tasarruf sağladığınız gibi klimanızdan da en iyi verimi alabilirsiniz.

Klima markalarının tamamında deneyimli olan personellerimiz sizlere yıllık klima kontrolleri konusunda da yardımcı oluyor. Hem iç hem de dış ünitelerin düzenli bir şekilde kontrol edilmesi sağlanıyor.  hızlı klima servisi olarak beklentilerinize en uygun şekilde hizmet veriliyor. Bu süreçte cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

 

 Klima Servisi Ayrıcalıklarımız

klima servisi olarak sizlere birçok konuda destek veriyoruz. Cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışabilmesi için en ufak sorunda dahi bu cihazları profesyonellere teslim etmeniz gerekiyor. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren firmamız sizlere şu ayrıcalıkları sunuyor:

  • Klimalarınızın sökme ve montaj işlemleri güvenilir şekilde yapılır.
  • Arızaların giderilmesinde garantili hizmet verilir.
  • Tüm markaların periyodik olarak eğitimlerine katılan çalışanlarımızdan hizmet alırsınız.
  • Çalışanlarımızın tamamı klima alanında eğitimli ve sertifikalı kişilerdir.
  • Müşterilerimize klima servisi alanında kurumsal hizmetler sunarız.
  • Yedek parça gereken durumlarda orijinal parçalarla işlem yaparız.
  • Aynı gün servis olanağı sunarız.
  • Cihazlara her zaman yerinde müdahale ederiz.

Tüm bu ayrıcalıklarımız sayesinde klimalarınız ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunlarda sizlere aradığınız hizmeti en iyi şartlarda sunmaya özen gösteriyoruz. Bizlerden 7/24 klima servisi hizmetlerini alabilirsiniz.

 

 Aynı Gün Servis İmkanı

 acil klima servisi hizmeti arayışındaysanız bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel olarak verdiğimiz bu hizmetlerde aynı gün içerisinde duruma müdahale ediyoruz. Tüm klima sorunlarının giderilmesinden gerekli bakım işlemlerinin giderilmesine kadar her konu ile çalışanlarımız yakından ilgileniyor. Acil klima servisi ihtiyacı durumunda da bizlerden esnek saatlerde hizmet alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren  merkez klima servisi firmamız sizlere en iyi avantajları sunuyor. Bizlerden hizmet almak isterseniz müşteri hizmetlerimizi aramanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerimize arıza ya da klima bakım kaydı bıraktığınızda sahada çalışan personellerimiz sizleri arıyor ve uygun bir saat belirliyoruz. Belirlenen saatte çalışanlarımız olduğunuz yere geliyor ve gerekli klima kontrol ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyor.

Klimalarınızın yerinde kontrolden geçirilmesi en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Çok ciddi bir problem olmadığı sürece yerinden sökmüyoruz ve bu sayede yaşam alanlarınızda herhangi bir dağınıklık olmadan işlemlerimizi tamamlıyoruz. Klimalarınızı uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için bu süreçte sizlere en iyi şekilde destek veriyoruz. Gaz dolumu, bakım, onarım, montaj gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz her marka hakkında detaylı bilgilere sahip son derece deneyimli kişilerdir.

 

 Klima Servisi Fiyatları

 klima servisi fiyatları verilen hizmetin türüne göre farklılık gösteriyor. Klimalar üzerinde ne tür işlem yapıyorsak buna göre bir fiyatlandırma yapıyoruz. Aynı zamanda eğer yaptığımız işlem bir tamirat ise yine fiyatlarımız klimaların sorunlarına göre de farklı olabiliyor. Ancak bizleri aradığınızda ne tür hizmet almak istediğinizi söylerseniz sizlere ortalama bir fiyat verebiliriz.

 en yakın klima servisi firmamız sizlere sektördeki en ulaşılabilir fiyatları sunar. Tüm sene boyunca cihazlarınızda bir sorun yaşanmaması için bizlerden kaliteli hizmet alabilirsiniz. Yedek parça değişimi gereken durumlarda da orijinal yedek parçalar kullanarak sizlere garantili bir hizmet sunarız. Alanında en profesyonel klima teknik servis hizmetlerimiz ile yüksek verimlilik elde edebilirsiniz. 7/24 klima servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA